Про нас

F&A Medical — норвезька компанія, яка спеціалізується на виробництві стоматологічних матеріалів та витратних матеріалів для стоматологічного сектора. Всі наші стоматологічні матеріали виготовляються у Норвегії.

Наша місія – бути провідною виробничою компанією у галузі стоматології в світі, забезпечувати найвищу якість та цінність наших продуктів, програм та послуг, створювати мережу дистриб’юторів та представництв у всьому світі, щоб наша продукція була доступна у будь-якому куточку світу.

Точність - це наша пристрасть. Ми живемо і дихаємо якістю – жодних «якщо» та «але». Працюючи відповідно до таких виключно високих стандартів якості, F&A Medical досягла успіху у створенні відмінної репутації. Такі якості, як надійність, точність та автентичність, мають для нас першорядне значення. Завдяки оптимально навченим командам співробітників, сучасному обладнанню та безпечним та ефективним виробничим процесам ми постійно займаємося тим, що для нас найважливіше: забезпеченням тривалого та 100% задоволення потреб наших клієнтів.

 

Електронний каталог продукції F&A Medical завжди під рукою!

Завантажити каталог

НАША ПРОДУКЦІЯ

Новинка
Хiт продажу

545 грн

Хiт продажу

720 грн

Новинка

745 грн

Новинка

530 грн